Aplikacje zostały zamknięte

Praca zdalna z językiem niemieckim

Location: Poznań

Zadania:

  • Obsługa i wsparcie pracowników firmy, pomoc w zgłaszanych problemach
  • Analiza zgłaszanych zapytań
  • Codzienna komunikacja w języku niemieckim i angielskim

Oczekiwania:

  • Biegła znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie (min C1)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min B1)
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi klienta
  • Gotowość do pracy zdalnej od poniedziałku do piątku w godzinach 6-19 (8 godzin dziennie)
  • Gotowość do pracy na pełen etat (rozpoczęcie pracy w czerwcu)

Oferta firmy:

  • Praca zdalna
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Szkolenie
  • Karta MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna
  • Dodatkowe bonusy (roczny, bilety do kina, bony)