Opis stanowiska pracy

Austriacka firma Loxone, producent własnego systemu automatyki budynkowej (tzw. smart home), poszukuje osoby na stanowisko Administracja do polskiego oddziału w Bytomiu.

Zakres obowiązków:

  • Rejestracja i organizacja wizyt gości oraz ich przyjmowanie
  • Odbieranie telefonów
  • Przyjmowanie i wysyłanie korespondencji firmowej oraz przesyłek kurierskich
  • Rejestracja korespondencji
  • Rezerwacja sal konferencyjnych
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Monitorowanie stanu zaopatrzenia biura i zamawianie artykułów spożywczych oraz biurowych
  • Współorganizacja imprez i wyjazdów firmowych
  • Przygotowywanie pism, analiz, raportów i korespondencji dla przełożonych
  • Obsługa oraz archiwizacja dokumentacji
  • Rejestracja umów
  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
  • Udział w spotkaniach i przygotowywanie sprawozdań z ich przebiegu

Nasza oferta:

  • Praca nad unikalnymi projektami, które zmieniają nasze codzienne życie
  • Nowoczesne, jasne biuro wyposażone w najnowsze technologie
  • Międzynarodowe środowisko i możliwość pobytów za granicą (w zależności od kwalifikacji)
  • Wynagrodzenie odpowiadające osiągnięciom i kwalifikacjom
  • Rabaty na produkty Loxone
  • Mentoring najlepszych w branży
  • System rozwoju osobistego, zawodowego i szkoleń
  • Teambuildingi i imprezy firmowe
  • Godzinne przerwy na obiad
  • Krótkie piątki

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (np. administracja)
  • Znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Znajomość pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Znajomość zasad pisowni i łatwość w prowadzeniu korespondencji
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja pracy i samodzielność
  • Wysoka kultura osobista i pozytywne nastawienie do ludzi
  • Dokładność i dbałość o szczegóły
  • Zdolności analityczne, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
  • Łatwość w budowaniu i podtrzymywaniu przyjacielskich relacji ze współpracownikami oraz klientami
  • Uczciwość i rzetelność

Prezentacja firmy

Loxone umożliwia łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego rodzaju projektów. Od inteligentnych domów, obiektów komercyjnych po specjalne zastosowania.

Założone w 2009 roku przedsiębiorstwo Loxone na trwałe zrewolucjonizowało branżę automatyki domowej i budynkowej. Wszystko dzięki zielonemu Mini serwerowi, który zagwarantował firmie pozycję lidera na rynku. Dzisiaj Grupa Loxone zatrudnia ponad 350 osób i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w świecie inteligentnych budynków.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło