Pracownik biurowy – rozwijaj się z nami!

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. – numer certyfikatu KRAZ 23286 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Wspieramy nie tylko firmy w pozyskaniu najlepszych specjalistów, ale także przeprowadzamy naszych Kandydatów przez wszystkie etapy procesu rekrutacyjnego od złożenia aplikacji po ostateczną decyzję potencjalnego Pracodawcy.

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik biurowy

Lokalizacja: Łódź

Ta oferta jest dla Ciebie jeśli posiadasz:

  • komunikatywny poziom języka angielskiego!
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Twoje zadania to tylko:

  • kontakt z klientami
  • obsługa biura

Oferujemy:

  • cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • wynagrodzenie w wysokości 4000 zł brutto
  • umowa o pracę – nie martw się o swoje prawa, dopilnujemy wszelkich formalności, abyś mógł czuć się bezpiecznie!
  • godzny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00

W razie pytań zadzwoń: 506 561 604 lub 506 561 876

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić