Aplikacje zostały zamknięte
Orienta Polska Sp. z o.o.

Pracownik biurowy z językiem francuskim

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biurowy z językiem francuskim

Obowiązki

  • Bieżąca pomoc w podstawowych czynnościach biurowych;
  • Wsparcie w czynnościach realizowanych przez dział sprzedaży;
  • Przygotowywanie analiz oraz raportów;
  • Kontakt z Klientami;
  • Tworzenie mailingów na promocje i nowości;
  • Aktualizacja oferty produktowej;
  • Tłumaczenia.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (poziom C1) – warunek konieczny;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Mile widziana znajomość języka język angielskiego;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Chęć podjęcia współpracy na stałe.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, a także pakiet benefitów socjalnych (karta Multisport oraz opieka medyczna);
  • Warunki finansowe dostosowane do doświadczenia oraz umiejętności;
  • Wdrożenie oraz przyuczenie do stanowiska;
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego.