Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Cukiernia Surdel poszukuje osób chcących związać swoją przyszłość z szeroko pojętym cukiernictwem. Szukamy osób młodych, energicznych i chcących rozwijać swe umiejętności cukiernicze i/lub kulinarne. Szukamy 3 osób na stanowisko pracownika cukierni gdzie asystując cukiernikowi będą zdobywać doświadczenie.

Nie potrzebujesz doświadczenia w zawodzie jedynie chęć pracy w tej dziedzinie. Osoby które przyjmiemy mogą liczyć na szkolenia i warsztaty (również wyjazdowe) najlepszych specjalistów z branży.

Po okresie próbnym i potrzebnych szkoleniach do Twoich najważniejszych obowiązków będzie należało:

  • Składanie i dekorowanie ciast i produktów piekarniczych
  • Tworzenie i dekorowanie tortów
  • Produkcja lodów

Co dajemy w zamian:

  • Stałe zatrudnienie na pełny etat niezależne od koniunktury i stanu państwa
  • Pracę w stabilnej firmie, która przetrwała już niejedno w ciągu 28 lat swej działalności
  • Warsztaty najlepszych technologów i artystów z branży
  • Wsparcie dla Twoich własnych pomysłów na nowe produkty czy dekoracje
  • Możliwość rozwoju w kierunku egzaminu czeladniczego i mistrzowskiego

Wymagania

Jeśli posiadasz:

  •  Otwarty umysł i chęć praktycznej nauki z dziedziny cukiernictwa
  • Zainteresowania w zakresie gastronomii lub kreatywności i plastyki (w szczególności rzeźby)
  • Bezkonfliktowy charakter
  • Przynajmniej podstawowe wykształcenie

To szukamy właśnie Ciebie!

Prezentacja firmy

Cukiernictwo Surdel powstało w 1993 roku, a w 2017 zarządzanie nad zakładem przejęło młodsze pokolenie. Od tego czasu firma dynamicznie się rozwija z dbałością o środowisko i ekologię. Firma sukcesywnie zakłada własne plantacje ultra ekologicznych owoców, czerpie energię ze słońca jak również współpracuje z lokalnymi rolnikami by dostarczać w pełni wartościowe, zdrowe, ręcznie wykonane produkty. Będąc w trakcie pokoleniowych zmian dotyczących również kadry Cukierni szukamy młodych osób chcących związać swą zawodową przyszłość z cukiernictwem. Chcemy stworzyć zgrany zespół dynamicznych ludzi, potrafiących czynić cukiernicze cuda i z przyjemnością wesprzemy rozwój takich osób zarówno utartą ścieżką edukacji zawodowej jak i szkoleń oraz praktycznych warsztatów zewnętrznych.

Stawiamy na kreatywność i pracowitość, a nie na posiadane dyplomy choć te nikogo nie będą dyskwalifikować. Jeśli widzisz wartość w dostarczaniu na stoły klientów zdrowych, ekologicznych produktów spożywczych, które osłodzą nawet najbardziej kiepskie czasy to na pewno się łatwo porozumiemy.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:19/05/2021Wymiar etatu:Pełny etatRodzaj umowy:Na czas nieokreślonyLiczba wakatów:3Min. doświadczenie:Bez doświadczeniaMin. wykształcenie:PodstawoweBranża / kategoria:Praca Catering / Gastronomia , Praca Praca dla studenta , Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne , Praca Praca na produkcji