Pracownik d/s kadr i płac

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Radomsko, Łódzkie

Opis

Do pracy w biurze rachunkowym zatrudnimy samodzielnego pracownika d/s kadr i płac.

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie list płac dla pracowników,
  • rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • prowadzenie akt pracowniczych i pozostałej dokumentacji pracowniczej, w tym rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie,itp.)
  • przygotowywanie deklaracji i dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON,
  • współpraca z działem usług księgowych,
  • wykonywanie innych, dodatkowych usług kadrowo-płacowych dla klientów,
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku umożliwiające samodzielną pracę – warunek konieczny (doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem),
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, prawa podatkowego oraz prawa pracy,
  • znajomość programu Płatnik,
  • znajomość programu płacowo-kadrowego Comarch Optima,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,
  • terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po upływie okresu próbnego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
  • dużą samodzielność oraz odpowiedzialność w realizacji zadań
  • pracę w zaangażowyanym i wzajemnie wspierającym się zespole.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło