Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik działu kadr i płac – bez doświadczenia

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy – szukamy osób do współpracy w ramach 6-8 tygodniowego projektu – osoby, które się sprawdzą otrzymają szansę na podjęcie dłuższej współpracy
  • Szansa na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku po 8 godzin
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów ManpowerGroup (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport).

Wymagania:

  • Podstawowa wiedza z zakresu kadr i płac – warunek konieczny
  • Znajomość prawa pracy
  • Doświadczenie/ praktyki w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Swobodne poruszanie się w środowisku pakietu MS Office (znajomość aplikacji Excel, Word, Outlook)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, otwartość
  • Motywacja i chęć do zdobycia doświadczenia zawodowego z zakresu kadr i płac
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy najlepiej od zaraz

Zadania:

  • Pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz procedurami polityki personalnej
  • Wsparcie administracyjne zespołu – sprawdzanie teczek osobowych, kopiowanie i uzupełnianie dokumentów
  • Prowadzenie akt osobowych
  • Weryfikacja ważności orzeczeń lekarskich, uprawnień oraz szkoleń BHP
  • Pomoc w prowadzeniu ewidencji wniosków urlopowych, zwolnień lekarskich i pozostałych absencji
  • Wsparcie podczas naliczeń wynagrodzeń, premii
  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemu
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić