Aplikacje zostały zamknięte
Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klienów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik Działu Logistyki

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie zamówień
  • sprawdzanie zamówień
  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

  • gotowość do pracy od zaraz
  • dobra organizacji czasu

Oferujemy:

  • umowę o pracę (1/2 etatu z możliwością dopełnienia do pełnego etatu)
  • 20zł Brutto/h
  • długofalową współpracę
  • pakiet benefitów
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.