Opis stanowiska pracy

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta, sieci sklepów będących liderem w sprzedaży pokryć podłogowych i wyposażenia wnętrz, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą jako:

PRACOWNIK FIZYCZNY/MAGAZYNIER

Zakres obowiązków:

• Załadunek i rozładunek towarów dostarczonych do magazynu

• Rozmieszczenie towaru na terenie magazynu i sklepu

• •Utrzymanie porządku w magazynie

• Udział w inwentaryzacjach okresowych i rocznych

• Dbałość o utrzymanie zgodności stanów informatycznych z fizycznymi

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową

• Możliwość kontynuowania zatrudnienia bezpośrednio u naszego klienta

• Przyuczenie do wykonywanych zadań

• Pracę w wymiarze pełnego etatu, od poniedziałku do piątku

Wymagania

Wymagania:

• Motywacja do pracy

• Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu zleconych zadań

• Dobra kondycja fizyczna

Zapraszamy do aplikowania, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Prezentacja firmy

HRBC Group jest miejscem gdzie skutecznie realizujemy projekty rekrutacyjne dla polskich i zagranicznych przedsiębiorców. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy – nasza oferta jest dla Ciebie!  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić