Aplikacje zostały zamknięte

Pracownik Gastronomii (Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna) – Mierzyn k. Szczecina

Miejsce pracy: Mierzyn k. Szczecina

Dussmann Polska Sp z o.o. zatrudni do swojego Zespołu osobę na stanowisko:

PRACOWNIK GASTRONOMII – Obsługa Bufetu / Pomoc Kuchenna
Miejsce Pracy: Mierzyn koło Szczecina

Kontakt telefoniczny: 505 615 493
Zostaw nam kontakt do siebie – przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
• Dobra, stabilna praca – TERMINOWE WYPŁATY!
• Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
• Praca: poniedziałek – piątek / w godzinach 9.00 – 17.00
• Darmowy posiłek
• Dowóz do pracy transportem DGS z każdego miejsca Szczecina
• Dodatki, benefity, pakiety medyczne
• Wsparcie Zespołu i przełożonego

Oczekujemy:
• Chęci do podjęcia pracy na stałe,
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zadania:
• Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług.
• Pomoc na kuchni, przygotowywanie kanapek, obsługa bufetu.

• Mile widziane doświadczenie na podobnym