Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/21/1211

Obowiązki:

Dbałość o teren wokół budynku szkolnego, pielęgnacja zieleni, sprzątanie terenu, utrzymanie czystości na boiskach szkolnych, odśnieżanie w okresie zimowym, dbałość o powierzony sprzęt (kosiarki, taczki itp..), prace pomocnicze we współpracy z konserwatorem szkolnym na terenie szkoły, (naprawa zamków, urządzeń sanitarnych, drobnych uszkodzeń). Praca od poniedziłku do piątku w godzinach 7-15.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • solidność, pracowitość, kultura osobista, umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Topolowa 7, 80-255 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: –

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy