Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Pomoc przy inwentaryzacji – oferta pracy tymczasowej

Termin: 20.10.2021

OBOWIĄZKI:

– liczenie towaru
– dbanie o czystość stanowiska pracy
– orientacyjne godziny pracy: 18:00-02:00 lub 21:00-05:00 (o rzeczywistym zakończeniu decyduje kierownik inwentaryzacji)

WYMAGANIA:

– dyspozycyjność dnia 20.10.2021
– umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
– pełnoletność
– komunikatywność i odpowiedzialność

OFERUJEMY:
– umowę zlecenie
– stawkę 21 zł/h Brutto
– wynagrodzenie w formie tygodniówki
– możliwość pracy ze znajomymi
– szkolenie stanowiskowe oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy
– obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu)
– konkursy dla pracowników

Jesteś zainteresowny/a? Skontaktuj się z naszym konsultantem pod numerem: 503 807 252

DODATKOWE INFORMACJE:

„Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Jobman Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko. Mając na względzie, iż oferta dotyczy wykonywania pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi.”

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestru pod nr 2163.

 Jesteśmy nowoczesną, doświadczoną oraz dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi z zakresu doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy.

Wyróżniamy się spośród innych organizacją, elastycznością oraz wysoką jakością wykonywanych usług. Jesteśmy cenieni za nowatorskie metody działania i zrozumienie dla potrzeb naszych klientów.

www.biuropromo.pl www.jobman.pl www.hrbrand.pl   Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna