Szukasz pracy w dobrym klimacie?

Jesteś uśmiechnięty i masz pozytywne nastawienie?

Jeśli tak dołącz do zespołu IKEA już dziś

zaaplikuj, zadzwoń lub wyślij SMS i treści IKEA i rozpocznij z nami pracę która na Twojej twarzy codziennie będzie wywoływać uśmiech

tel 506 463 132

pracownik logistyki

Szczecin

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (pierwsza na miesiąc)
  • pracę w systemie zmianowym 100% etatu
  • stawkę 20 zł brutto/h
  • dofinansowanie do pysznych posiłków oferowanych przez Ikea
  • dostęp do benefitów w postaci karty sportowej oraz pakietu medycznego
  • pracę w bardzo przyjaznym środowisku gdzie pracownik zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu

Zadania:

  • kompletowanie i wydawanie zamówień
  • prace ze skanerem

Oczekujemy:

  • wysokiej kultury osobistej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności pracy z klientem
  • pozytywnej energii, zaangażowania i uśmiechu

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić