Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik magazynowy z uprawnieniami UDT/ jedna zmiana! wysokie wynagrodzenie!

Miejsce pracy: Gdynia

Twoje przyszłe obowiązki:

  • rozładunek, załadunek towarów za pomocą wózków widłowych

W zamian otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na jedną zmianę (8-16)
  • pensję w wysokości 3 600 zł brutto, którą zwiększamy po okresie próbnym
  • comiesięczne premie sięgające nawet 550 zł
  • za pracę na nocnej zmianie dodatki do wynagrodzenia
  • możliwość wypracowania nadgodzin
  • darmową opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie
  • kartę sim do telefonu (sms, internet, rozmowy) do użytku prywatnego, kartę zniżkową na paliwo, bony okazjonalne oraz paczki dla dzieci
  • ciepłe posiłki w trakcie pracy
  • konkursy z nagrodami pieniężnymi

Dołącz do nas:

Jeśli posiadasz uprawnienia UDT z doświadczeniem w obsłudze wózka widłowego!

Benefity:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Bony Świąteczne
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.