Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik magazynu

Miejsce pracy: Kielce

Zadania:

– sortowanie gotowego produktu,
– przygotowywanie produktów do wysyłki zgodnie z zamówieniami dla poszczególnych klientów,
– prace pomocnicze.

Wymagania:

– aktualna ksiązeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych wraz z orzeczeniem,
– dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym.

Oferujemy:

– stabilne zatrudnienie,
– wynagrodzenie zawsze na czas,
– pracę w systemie zmianowym,
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
Uwaga: Docelowe miejsce pracy – Morawica