Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Vida XL to międzynarodowa firma zajmująca się handlem detalicznym, która sprzedaje online szeroką gamę produktów do domu (np. Stoły i kanapy), ale także artykuły do ogrodu, artykuły sportowe, sprzęt, rozrywkę i wiele innych. Poszukujemy pracowników do działu inbound (rozładunek kontenerów). Podejmij pracę w Vida XL i wyjedź z Timing do pracy w Holandii!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Rozładunek paczek
  • Uszczelnianie/ plombowanie produktów
  • Tworzenie etykiet
  • Możliwość podjęcia pracy jako Operator EPT

Oczekujemy:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Sprawność fizyczna (warunek konieczny)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy (mile widziane)

Zapewniamy:

  • Stawkę 10.20 €/brutto
  • Dodatki zmianowe: 06:00 – 08:00 (115%) i 22:00 – 06:00 (125%)
  • Godziny pracy od 06:00 do 15:00 (w okresach większej produktywności praca dwuzmianowa od 14:00 do 23:00)
  • Dodatkowo otrzymuje się dodatek wakacyjny to jest 8% od tygodniowego dochodu; wypłacany jest on raz do roku, lub po zakończeniu współpracy – w przeciągu 6 tygodni
  • Praca legalna
  • Wypłaty tygodniowe (wtorek) – przelewy na wskazane konto
  • Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi

*W przypadku podjęcia pracy w tej firmie, należy przed wyjazdem zapoznać się z filmem dotyczącym firmy oraz zasad BHP.

Po rozpoczęciu pracy każdy kandydat wykona test weryfikujący wiedzę BHP. Jest możliwość podjęcia stałej współpracy.

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia: 470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na terenie Holandii. Zaufało nam tysiące osób z całej Polski. Jesteśmy profesionalistami w tym co robimy, co potwierdza zajęcie 3-go miejsca w plebiscycie Top Marki Opolszczyzny.

Współpracujemy z ponad setką firm z branży logistycznej, produkcyjnej i ogrodniczej. Każdego tygodnia znajdujemy pracę dla dziesiątek osób: specjalistów, pracowników produkcyjnych czy szklarniowych. Poszukujemy osoby takiej jak Ty – solidnej, dobrze zorganizowanej, energicznej, dokładnej i zaangażowanej w swoje codzienne obowiązki.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie