Aplikacje zostały zamknięte
HR Global Group – jesteśmy certyfikowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy (certyfikat nr 12576), w 100% z polskim kapitałem. Realizujemy procesy rekrutacyjne na całym świecie, uwzględniając potrzeby i charakterystyki rynków lokalnych.

Pracownik Magazynu – KATOWICE ul. KOŚCIUSZKI – praca w godz 15-20 lub 2-8

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży kurierskiej poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU

miejsce pracy: Katowice, ul. Kościuszki

Oferujemy:

  • Praca 5 dni w tygodniu po 5 godzin dziennie
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 15-20

lub

  • Praca 5 dni w tygodniu po 6 godzin dziennie
  • Praca od wtorku do soboty w godzinach 02-08

UWAGA, jeśli chcesz pracować i zarabiać więcej możesz pracować po 11 godzin dziennie zarówno w godzinach 15-20 jak i w godzinach 02-08, decyzja należy do Ciebie

  • Stawka za godzinę pracy 20,00 zł brutto
  • Możliwość uzyskania premii co miesiąc do 300 zł brutto

Zarabiaj około 2300 zł brutto z premią przy pracy średnio 5 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

lub

Zarabiaj około 2700 zł brutto z premią przy pracy średnio 6 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

lub

Zarabiaj około 4700 zł brutto z premią przy pracy średnio 11 godzin dziennie przez 5 dni w tygodniu

Chcesz wiedzieć jakie wynagrodzenie otrzymasz przelewem na rachunek bankowy ?

  • Nie mamy żadnych tajemnic, zapytaj nas o to, wszystko dokładnie wytłumaczymy i wyjaśnimy
  • Zaplanuj swoje przyszłe wydatki w oparciu o to ile zarobisz
  • Nie daj się oszukać, daj się zaskoczyć tylko pozytywnie !

Pamiętaj, Twoje wynagrodzenie uzależnione jest od ilości wypracowanych godzin ponieważ obowiązuje stawka godzinowa. Im większa Twoje dyspozycyjność, im większe zapotrzebowanie na pracę, im więcej dni i godzin pracy tym Twoje wynagrodzenie będzie wyższe

  • jesteśmy elastyczni
  • możesz dostosować dni i godziny pracy do swojej dyspozycyjności o w oparciu o nasze możliwości i aktualne zapotrzebowanie magazynu

Zakres obowiązków:

  • Rozładunek/załadunek samochodów
  • Sortowanie przesyłek i skanowanie przesyłek

Zapewniamy odzież roboczą i obuwie robocze na czas zatrudnienia na magazynie

  • Nie musisz mieć doświadczenia w pracy na magazynie, możesz te doświadczenie zdobyć pracując z nami
  • Gotowość do pracy fizycznej
  • Motywacja i zaangażowanie do pracy