Aplikacje zostały zamknięte

Trenkwalder

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik magazynu / Operator

Miejsce pracy: Opole, Grotowice, Winów

Opis stanowiska:

  • rozładunek oraz załadunek samochodów,
  • kontrola zgodności zamówienia z dokumentacją magazynową,
  • układanie wyrobów w regałach na terenie magazynu,
  • przygotowywanie, konfekcjonowanie oraz etykietowanie wyrobów dla klientów,
  • cięcie wyrobów.

Wymagania stanowiska:

  • uprawnienia UDT do obsługi suwnicy i/lub wózka widłowego,
  • nastawienie na klienta i wysoka jakość jego obsługi,
  • gotowość do pracy w godzinach 7:00-15:00,
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – dodatkowy atut.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta, na podstawie umowy o pracę,
  • system premiowy,
  • pracę w systemie 1-zmianowym (07:00-15:00), od poniedziałku do piątku,
  • benefity na preferencyjnych warunkach (sportowy, medyczny, ubezpieczenie na życie),
  • szkolenia, możliwość nabycia nowych umiejętności,
  • pracę w przyjemnej atmosferze,
  • codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Za proces rekrutacyjny odpowiada Specjalista Rekrutacji Aleksandra Świeca, tel. 605 121 248. Biuro Gliwice: al. W. Korfantego 25/2, godz. 09:00-15:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić