Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Agencja Ochrony Umbrella Holding poszukuje kobiet i mężczyzn na stanowisko:

Pracownik Ochrony Fizycznej – obiekty handlowe

Oferujemy:

– umowę o pracę lub umowę zlecenie w pełni oskładkowaną

– możliwość dopasowania grafiku służb

– atrakcyjne stawki i systemy motywacyjne

– możliwość dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy

– możliwość podnoszenia kwalifikacji

– pełne umundurowanie i narzędzia niezbędne do pracy

– możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów: ubezpieczeń grupowych, kart Multisport

Oczekiwania:

– niekaralność

– odpowiedzialność

– wysoka kultura osobista

Nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy pełne szkolenie

Oferta skierowana także do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności

Aplikacje prosimy składać przez portal lub telefonicznie pod numerem 663 193 211

Prezentacja firmy

Jako jedna z niewielu firm usługowych w Polsce posiadamy doświadczenie i wiedzę, wsparte potencjałem kadrowym, ekonomicznym oraz technicznym, które są niezbędne dla zapewnienia odpowiedniego poziomu świadczenia usług naszym Klientom. Tworzymy środowisko pracy, którego atmosfera sprzyja otwartej komunikacji oraz pracy zespołowej. Dążymy do osiągnięcia statusu cenionego pracodawcy. Inwestujemy w potencjał naszych pracowników oraz w nowoczesne technologie.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Ochrona