Pracownik ogólnobudowlany – Technik Instalator

  • 3 000 – 5 000 zł/mies. brutto

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Katowice, Śląskie

    Opis

Poszukujemy sprawnych i solidnych ludzi do pracy na stanowisko : Technik Instalator wiek (20-30lat)

Miejsce pracy : Katowice / woj. Śląskie

Opis stanowiska :

-Praca na stałe minimum 3000zł na miesiąc

-Prace drobno budowlane (coś zakręcić, odkręcić, dopasować, coś przewiercić, coś zeszlifować, uciąć, założyć korytka, rurki, zaciągnąć kable, wyjść na drabinę itp.)

-Montaż, serwis, konfiguracja i uruchomienie usług klienta

-Przeprowadzanie wizji lokalnych przed montażem instalacji

-Zaciąganie okablowania niskoprądowego

-Montaż instalacji do 1kV

Forma zatrudnienia :

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

-Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, za wykonaną pracę dobrze zapłacimy ale jak nie wiesz co to wkrętarka to nie jest ogłoszenie dla Ciebie

Wymagania :

-Kreatywność i dbałość o jakość świadczonej usługi

-Wykształcenie średnie lub zawodowe

-Dodatkowym atutem będzie wykształcenie techniczne lub elektroniczne

-Znajomość narzędzi

-Zdolność do pracy na wysokości

-Doświadczenie w pracy na wysokościach

-Mile widziane uprawnienia SEP, jeśli nie posiadasz a chcesz to z nami je zdobędziesz

-Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

-Prawo jazdy kat. B

-Bardzo ważne musisz umieć się komunikować z ludźmi

Zapewniamy

-Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

-Opiekę i wsparcie doświadczonych instalatorów

-Samochody służbowe -Kursy zawodowe

-Rozwojowe stanowisko pracy

-Zadania zespołowe i indywidualne

Prosimy tylko o poważne kandydatury osób, które chcą związać się z firmą na dłużej.

Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV lub o kontakt telefoniczny 500844316

Proszę o dopisanie klauzuli w CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. ustaw z 2018, poz. 1000 ) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektyw 95/46/WE (RODO)).

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło