Aplikacje zostały zamknięte

Trenkwalder

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik pomocniczy na produkcji (m/k)

Miejsce pracy: Poniatowa, Opole Lubelskie, Nałęczów

Opis stanowiska:

  • praca jako tzw. „skoczek” na dziale produkcji – mile widziani mężczyźni,
  • prace operatorskie przy maszynach,
  • uzupełnianie surowca w maszynach,
  • przewożenie wyrobów gotowych w wyznaczone miejsce.

Wymagania stanowiska:

  • mile widziane osoby z doświadczeniem przy liniach produkcyjnych,
  • mile widziane osoby z wiedzą i umiejętnościami techniczno-mechanicznymi,
  • oczekiwana gotowość do podjęcia pracy długoterminowo (na stałe),
  • zaangażowanie i gotowość do pracy w zespole.

Oferujemy:

  • miejsce pracy: Poniatowa,
  • pracę długoterminowa,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę cywilno-prawną z pełnym ubezpieczeniem,
  • wynagrodzenie 18,30 zł/godz. brutto,
  • pracę po 8 godz.,
  • pracę w systemie 4-brygadowym,
  • wynagrodzenie wypłacane na konto bankowe do 10. dnia miesiąca,
  • stały kontakt z koordynatorem.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.