Aplikacje zostały zamknięte

PRACOWNIK POMOCNICZY – stabilne zatrudnienie!

Miejsce pracy: Łódź

Twoje przyszłe obowiązki:

  • podstawowe prace pomocnicze na dziale metalu
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika

Jeśli wyróżniasz się:

  • wiedzą techniczną lub doświadczeniem w obsłudze maszyn
  • dyspozycyjnością do pracy 3-zmianowej

To świetnie trafiłeś! Koniecznie sprawdź co oferujemy!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system trzyzmianowy (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00) – gwarantujący dopłaty za godziny nocne
  • na początek wynagrodzenie w wysokości 3100 zł/h brutto
  • możliwość pracy w soboty
  • rozwój w nowoczesnej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • opiekę koordynatora i wynagrodzenia zawsze na czas

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Sprzęt do pracy
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!