pracownik pomocniczy w drukarni

Lublin

Oferujemy:
  • lekki zakres obowiązków związanych z kontrolą jakości i odbiorem produktu z maszyn drukarskich
  • pracę od zaraz – na dłuższy okres
  • pracę w systemie równoważnym – dwa dni pracy (1 dzień 6:00 – 18:00, 2 dzień 18:00 – 6:00) a następnie dwa dni wolnego
  • umowę o pracę tymczasową, w pełni oskładkowaną (ZUS, ubezpieczenie)
  • terminowe wynagrodzenie od 2800 PLN brutto/mc + premie i dodatki po 2 mc
  • pracę na terenie Lublina
  • możliwość skorzystania z benefitów – OK System, pakiet Luxmed

Zadania:

  • odbiór ulotek z maszyny drukarskiej
  • nadzór nad gotowym produktem i kontrola jakości m.in. pudełeczek
  • przepływ produktów i wsparcie międzywydziałowe
  • prace manualne

Oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie równoważnym – dwa dni x 12 godzin, dwa dni wolnego
  • dyspozycyjności
  • możliwości dojazdu do strefy przemysłowej w Lublinie
  • zdolności manualnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić