Pracownik Porządkowy / Gospodarczy – Poznań

Miejsce pracy: Poznań

Dussmann Polska.

Jesteśmy dobrą, stabilną firmą.

Zatrudnimy osoby z doświadczeniem i bez, przyuczymy.

Pracownik Porządkowy / Gospodarczy

Miejsce pracy: Poznań

Kontakt telefoniczny: 662 021 597

Zostaw nam kontakt do siebie – przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:

Dobra, stabilna praca – UMOWA o PRACĘ!

Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne

TERMINOWE WYPŁATY!

Wsparcie Zespołu i przełożonego,

Szacunek i zrozumienie.

Oczekujemy:

Chęci do podjęcia pracy na stałe,

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynach czyszczących.

Zadania:

Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług na obiekcie,

Praca na powierzchniach biurowo-socjalnych, hali sprzedażowej, terenie centrum.

Mile widziane doświadczenie w pracy na maszynac

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić