Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta jednego z największych na świecie producentów łożysk tocznych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji
Miejsce pracy – Poznań – Osiedle Warszawskie

Obowiązki:

• obsługa i regulacja maszyn,
• pomiary i kontrola wzrokowa,
• rozładunek i załadunek detali,
• pakowanie komponentów.

Wymagania:

• chęć do nauki i dłuższej współpracy – oferujemy przeszkolenie od podstaw,
• umiejętność pracy w zespole,
• gotowość do pracy zmianowej.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie,
• premie i dodatki do wynagrodzenia,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością realnego zatrudnienia
przez zakład,
• możliwość przystąpienia do pakietu benefitów pracowniczych (Multisport, prywatne
ubezpieczenie i medycyna).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Agencja pracy Gi Group – posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić