Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie odpowiednich parametrów produkcji
  • ustawianie maszyn (pras, obrabiarek)
  • kontrola jakości produktu

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość maszyn produkcyjnych będzie dodatkowym atutem
  • chęć do pracy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawkę 24 zł/h + comiesięczną premię oraz szereg dodatków godzinowych
  • możliwość pracy w systemie nadgodzin
  • pakiet benefitów
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić