Aplikacje zostały zamknięte

Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI (OPERATOR MASZYN)

Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant).

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie w Gliwicach na stanowisko:

Jeśli chcesz podjąć pracę w firmie, która oferuje:

  • Bezpośrednie zatrudnienie w firmie Tenneco na podstawie umowy o pracę,
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony już po okresie próbnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,80 zł + 20% premii = 22,56 zł (ok. 3790 zł brutto/ m-c)

A dodatkowo:

  • Płatne nadgodziny,
  • Bezpłatny dojazd z terenu Gliwic, Zabrza, Bytomia, Rudy Śl., Tarnowskich Gór, Rybnika, Pyskowic, Świętochłowic, Siemianowic Śl., Żor i Jastrzębia,
  • Dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (kartę sportową- OK System, prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, bony i paczki na święta, ubezpieczenie grupowe),

Wyślij CV i dołącz do naszego zespołu!

Główne zadania:

  • Praca na linii produkcyjnej,
  • Kontrola jakości produkowanych wyrobów,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Od kandydatów oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Zdolności manualnych, dbałości o szczegóły,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji