Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w zakładach drobiarskich.

Miejscowość: Doetinchem, Kornhorn, Putten, Nijkerk

Oferujemy:

zarobki ok. 330/350€ netto tygodniowo (już po odciągnięciu kosztów zakwaterowania, ubezpieczenia, podatku)
tygodniowy system wypłat. Wypłata co czwartek, pierwsza wypłata już po 10 dniach!
pełne szkolenie w pierwszych dniach pracy
holenderski kontrakt i ubezpieczenie zdrowotne
pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
zakwaterowanie na wysokim standardzie, w pełni wyposażone, pokoje max 2 osobowe
pary/znajomi mają gwarancję pracy razem
pomoc w organizacji wyjazdu „Od A do Z”
Do twoich obowiązków będzie należało:

pakowanie gotowego, czystego produktu
ważenie
foliowanie
mycie skrzynek
kontrola jakości
etykietowanie
proste prace produkcyjne

Prezentacja firmy

Działalność naszej firmy polega na rekrutacji osób o określonych umiejętnościach i kwalifikacjach. Na rynku istniejemy od 2013 roku. Zespół HolandiaJobs stanowią doświadczeni rekruterzy, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę w Holandii

Poprzez troskę oraz zaangażowanie staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych kandydatów.

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji