Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

produkcja kanapek, pakowanie żywności, kontrola jakości produkowanych wyrobów, sprzątanie i dbanie o czystość stanowiska pracy.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • zdolności manualne

Wykształcenie:

  • podstawowe, brak

Zawód:

  • Pakowacz ręczny (wymagany staż – lata: 0, miesiące: 3)

Wymagania pożądane:

  • orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

  • średnie zawodowe, brak

Pozostałe wymagania:

  • mile widziane wykształcenie średnie oraz doświadczenie zawodowe na produkcji lub przy pakowaniu żywności, mile widziane orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych, gotowość do pracy zmianowej

Miejsce pracy: Grunwaldzka 105 A, 85-241 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: kontakt: NK LEVON Sp. z o.o. ul. Warszawska 25/202 w godz. 8-16

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić