Aplikacje zostały zamknięte

Pracownik produkcji palet- FRANCJA (IB)

Francja okolice Lyonu, zagranica

IPF Global

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy IPF Global (cert. 7799) specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji palet

Zakres obowiązków:

– praca w firmie zajmującej się produkcją palet typu Euro,

– układanie desek na maszynie do zbijania palet,

– ręczne poprawki – młotkiem lub pistoletem pneumatycznym

– praca w parze

– szybkie tempo pracy

– inne prace fizyczne na produkcji

Oferujemy:

– zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę

– bezpłatne zakwaterowanie

– atrakcyjne wynagrodzenie

– składki odprowadzone od całego przychodu (wyższe świadczenia społeczne)

– po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €)

– okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce

– prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

– pracę w polskim zespole

– zorganizowany transport

– pomagamy w organizacji transportu z kwatery na miejsce pracy

– zdalne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem

– wsparcie polskiego koordynatora

– 100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

– 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z drewnem (stolarz, cieśla,
produkcja palet)
– umiejętność pracy w szybkim tempie – przy maszynie do zbijania palet
– umiejętność naprawy palet i zbijania
– dobra kondycja fizyczna
– dobry stan zdrowia
– prawo jazdy kat. B
– gotowość do wyjazdu do Francji własnym samochodem

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić