Aplikacje zostały zamknięte

Pracownik produkcji – praca od zaraz!

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z Adecco z możliwością przejścia pod firmę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 600 zł brutto za ocenę pracowniczą + do 2000 zł brutto w ciągu roku za obecność w pracy)
  • Program lojalnościowy Adecco+ CLUB: program zniżek u wybranych partnerów
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na życie
  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku na produkcji
  • Znajomość obsługi elektronarzędzi
  • Dyspozycyjność do pracy na 3 zmiany – od poniedziałku do piątku

Zadania:

  • Produkcja rur i kształtek
  • Pakowanie gotowego produktu
Oferta pracy tymczasowej.
Poleć nas swoim znajomym, mamy wiele ofert pracy.