Aplikacje zostały zamknięte

Opis stanowiska pracy

Nie znasz języka i obawiasz się czy sobie poradzisz? Nie masz doświadczenia? Pilnie szukasz pracy za granicą?

Mamy ofertę dla Ciebie!!

Oferujemy pewną i legalną prace opartą o holenderską umowę, a pierwszą wypłatę otrzymasz już w 10-tym dniu pracy! Idealna propozycja dla par ponieważ, pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie 😉

Nie czekaj APLIKUJ 😉 PANIE, PANOWIE, PARY

Osoby z własnym samochodem bardzo mile widziane

Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten en Nijkerk

Oferujemy:

· cotygodniowe wypłaty ok 330/350€ na rękę+ dodatki

· pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie i pokoju tylko dla siebie 😉

· umowę na warunkach holenderskich

· szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)

· opiekę polskiego koordynatora

· BARDZO ŁADNE ZAKWATEROWANIE (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)

· ubezpieczenie

· pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

Dodatkowe informacje:

JEŚLI NIE MASZ PIENIĘDZY NA WYJAZD ŻADEN PROBLEM! OPŁACIMY GO ZA CIEBIE (tzw. przejazd kredytowany)

Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie CV

kontakt tel.

Wymagania

zaangażowanie i motywacja do pracy

Prezentacja firmy

Działalność naszej firmy polega na rekrutacji osób o określonych umiejętnościach i kwalifikacjach. Na rynku istniejemy od 2013 roku. Zespół HolandiaJobs stanowią doświadczeni rekruterzy, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiednią dla Ciebie pracę w Holandii

Poprzez troskę oraz zaangażowanie staramy się zapewnić jak najlepsze warunki dla naszych kandydatów.  Zwiń

Informacje dodatkowe

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Przedział wynagrodzenia:
8.000,00 zł – 10.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji