Aplikacje zostały zamknięte

Pracownik produkcji warzyw i owoców w Holandii

Leusden, Holandia, zagranica

Euro Personnel

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy EURO PERSONNEL S.C. nr certyfikatu 12849

dla swojego partnera w Holandii poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji w przetwórni warzyw i owoców

Opis stanowiska:

– pakowanie i sortowanie warzyw/ owoców
– etykietowanie
– przygotowywanie do wysyłki

Wymagania

– dostępność przynajmniej na 3 miesiące
– znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie – 10,71 Euro/godzinę brutto po 21 roku życia
– przewidywana ilość godzin tygodniowo: przynajmniej 40 – 45
– legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców w Holandii
– ubezpieczenie holenderskie
– zakwaterowanie
– pomoc polskiego koordynatora
– cotygodniowe wypłaty na konto
– darmowy dojazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
– praca w systemie zmianowym