Aplikacje zostały zamknięte
Adecco Poland Sp. z o.o.Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Adecco Poland Sp. z o.o.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Pracownik produkcji! Wynagrodzenie od 3600 na start!

Miejsce pracy: Wilków

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Perspektywę stałej współpracy;
  • Szybką możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednie do Klienta;
  • Wynagrodzenie podstawowe + premia;
  • Praca w dynamicznym i sympatycznym zespole;
  • Praca w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • Praca w systemie 3-zmianowym z możliwością nadgodzin;

Oczekujemy:

  • Chęci oraz odpowiedzialnego i zaangażowanego podejścia do pracy;
  • Doświadczenia w pracy na produkcji m.in. jako operator produkcji/ operator maszyn/ monter/ustawiacz maszyn/ elektromechanik/ operator wózka widłowego;
  • Zainteresowania związane z elektryką, elektroniką, mechaniką mile widziane;
  • Umiejętność obsługi narzędzi typu: suwmiarka, mikrometr, wkrętak, lutownica elektryczna, ręczna wiertarka, gwintowniki, pilniki;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym;

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn;
  • Montaż elementów mechanicznych,
  • Obróbka ręczna produktu;
  • Wymiana oprzyrządowania;
  • Ustawianie i konserwacja maszyn;
  • Zachowanie porządku na stanowisku;

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy – mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Jaworzyńska 16/1a lub zadzwoń 695 066 624! PAMIĘTAJ O AKTUALNYM CV!

Numer referencyjny: B/OP/06/20/NS/LEG

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.