opis stanowiska

Praca na produkcji od zaraz! Masz doświadczenie w pracy na produkcji i chciałbyś rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności?

Czekany na Twoją aplikację!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie z atrakcyjnym wynagrodzeniem (około 21zł / brutto),
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (płatne składki oraz urlop wypoczynkowy),
  • możliwość podnoszenia kompetencji- system wewnętrznych szkoleń,
  • dofinansowanie obiadów na stołówce pracowniczej,
  • opiekę medyczną oraz kartę sportową OK System,
  • opiekę konsultanta Randstad.

zadania

  • obsługa urządzeń do produkcji, ustawianie programów,
  • montaż elementów z użyciem elektrycznych narzędzi,
  • ciągły nadzór nad procesem produkcji, reagowanie na sytuacje niepożądane,
  • wykonywanie testów gotowego produktu oraz kontrola jego jakości,
  • raportowanie efektów działań w systemie komputerowym.

oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • wykształcenia min. zawodowego,
  • doświadczenie w pracy na produkcji,
  • samodzielności, zaangażowania, odpowiedzialności oraz dokładności,
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego i obsługi urządzeń pomiarowych.

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło