Długo wyczekiwane miejsce pracy w szczecinie czeka na Ciebie!

Dołącz do zespołu IKEA i zadbaj o rozwój swojej kariery zawodowej.

Zagwarantujemy atrakcyjną stawkę 20 zł na start.

Jedyne czego wymagamy to aktualnej książeczki badań sanepidowskich- wszystkiego cię nauczymy

Napisz SMS o treści „Ikea” lub zadzwoń na numer 506 463 132

pracownik punktu gastronomicznego

Szczecin

Oferujemy:
  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • stawkę 20 zł brutto/h
  • dofinansowanie do pysznych posiłków oferowanych przez Ikea
  • dostęp do benefitów w postaci karty sportowej oraz pakietu medycznego
  • pracę w bardzo przyjaznym środowisku gdzie pracownik zawsze stawiany jest na pierwszym miejscu

Zadania:

  • wydawanie posiłków w restauracji Ikea
  • obsługa klientów restauracji
  • dbałość o jakość, świeżość oraz apetyczną prezentację dań
  • rozmowa z klientami na temat serwowanych produktów i przekąsek
  •  kuchnia: przygotowywanie potraw z półproduktów, rozpakowywanie produktów i rozdzielanie do pojemników, smażenie frytek, obsługa klientów, dzielenie ciast i sałatek na porcje i zawijanie talerzyków folią.
  • Restauracja: obsługa klientów na kasie, obsługa ekspresów do kawy.
  • Bistro/sklepik szwedzki: obsługa klientów na kasie, otrzymywanie dostaw, uzupełnianie półek w sklepie, produkcja jedzenia w bistro, obsługa ekspresu.

Oczekujemy:

  • aktualnej książeczki badań sanepidowskich
  • jeśli uwielbiasz rozmawiać o jedzeniu, interesujesz się gastronomią a praca z ludźmi sprawia Ci prawdziwą frajdę to ta oferta jest właśnie dla Ciebie
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić