Aplikacje zostały zamknięte

Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Sortowni – wysokie premie – praca dla każdego!

Miejsce pracy: Stryków

Zadania na tym stanowisku to:

  • załadunek i rozładunek aut
  • segregowanie i skanowanie przesyłek

Nie wymagamy doświadczenia!

Oczekujemy jedynie dyspozycyjności do pracy w godzinach nocnych (22.30-6.30) i możliwości dojazdu do Strykowa.

Co zyskasz?

  • zatrudnimy Cię w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • oferujemy wysokie zarobki: 2800 zł brutto podstawy + 1000 zł brutto premii + dodatki (nasi pracownicy otrzymują ok. 3 tysięcy zł netto)
  • pracujemy od niedzieli do czwartku
  • możesz zapoznać się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • po okresie próbnym możliwe jest nawiązanie współpracy bezpośrednio u naszego Klienta
  • zapewnimy Ci wsparcie Koordynatora i wynagrodzenie zawsze na czas
  • zdobędziesz z nami cenne doświadczenie zawodowe

Benefity:

  • Świetna lokalizacja
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • System premiowy
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.