Aplikacje zostały zamknięte

InterKadra Sp. z o.o.

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Pracownik terminala

Miejsce pracy: Tarnów

Opis stanowiska pracy:

  • załadunek i rozładunek przesyłek z pojazdów
  • transportowanie i sortowanie przesyłek na właściwe pola relacyjne
  • sporządzanie protokołów na wszystkie ujawnione nieprawidłowości
  • sporządzanie inwentaryzacji stanów magazynowych
  • przeprowadzanie okresowych kontroli przesyłek pod względem zgodności parametrów
  • dbanie o wysoką jakość procesów operacyjnych
  • wykonywanie pracy zgodnie z wymogami Regulaminu Pracy, przepisów BHP, HACCP, ADR i Gospodarki Odpadami

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane)
  • doświadczenie w obsłudze skanera (mile widziane)
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność do pracy na pół etatu w godzinach 14:00-18:00 lub 15:00-19:00
  • wysoka świadomość wymogu bezpieczeństwa i jakości pracy
  • uprawnienia na wózek widłowy tj. UDT lub kurs na wózek widłowy (dodatkowy atut)
  • wymagane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na 1/2 etatu
  • stała opieka koordynatora InterKadra
  • zdobycie cennego doświadczenia w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premia miesięczna
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.