Cześć, jesteśmy Randstad. Nasza praca skupia się wokół ludzi, dlatego tak ważni są dla nas pracownicy i tak ważny będziesz dla nas Ty. Tworzymy miejsce pracy, w którym liczy się przyjaźń, współpraca, wzajemne zaufanie i troska.
Dlatego jeśli chcesz zdobyć doświadczenie i poznać specyfikę pracy w branży HR  w międzynarodowej firmie, która jest liderem w branży kosmetycznej, aplikuj już teraz!

praktykant/ka w dziale HR

Poznań

Oferujemy:
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w dziale HR u naszego kluczowego klienta – lidera branży kosmetycznej
  • rozwijanie swoich umiejętności zawodowych wśród doświadczonych pracowników
  • indywidualne dostosowanie planu praktyk!
  • pełne wsparcie merytoryczne na każdym etapie wykonywanych obowiązków!

Zadania:

  • wsparcie projektów rekrutacyjnych (tworzenie ogłoszeń, kontakt z kandydatami, pomoc w rozmowach kwalifikacyjnych i sesjach AC)
  • współtworzenie działań z zakresu budowania zaangażowania pracowników oraz Learning&Development
  • udział w bieżących procesach HR-owych

Oczekujemy:

  • III-V rok studiów, preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, itp.
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w grupie
  • zainteresowanie obszarem Human Resources
  • dostępność min. 30 godzin w tygodniu

Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić