– Rekrutacja prowadzona online –

Dla naszego Klienta, międzynarodowego konsorcjum budowlanego poszukujemy prawnika do prawnej obsługi inwestycji na terenie Świnoujścia.

Prawnik- Specjalista ds. UmówMiejsce pracy: Świnoujście

Zadania:

  • przygotowanie i opiniowanie umów z wykonawcami i kontrahentami
  • analizowanie umów z zamawiającym
  • koordynacja i nadzór nad kompletowaniem dokumentów umownych i ich weryfikacja
  • prowadzenie negocjacji warunków umów z kontrahentami
  • uzyskiwanie koniecznych opinii oraz koordynacja wszelkich działań mających na celu właściwe zawieranie umów
  • prowadzenie rejestru obsługiwanych umów i zleceń.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe prawnicze
  • minimum dwa lata doświadczenia w pracy lub współpracy z firmą z branży budowlanej przy obsłudze prawnej kontraktu
  • doświadczenie przy obsłudze prawnej projektów infrastrukturalnych,
  • mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych oraz znajomość procedur FIDIC
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • pracę przy prestiżowym projekcie infrastrukturalnym,
  • atrakcyjne warunki współpracy,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić