Prawnik

Od: Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)
Miejsce pracy: Katowice

Zadania :

  • Bieżąca obsługa prawna spółki
  • Udzielanie opinii, porad wyjaśnień i konsultacji w sprawach dotyczących zastosowania przepisów w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego oraz handlowego.
  • Uczestniczenie w działalności transakcyjnej przy nabyciu lub zbyciu nieruchomości
  • Negocjowanie wszelkich umów
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z sądami, urzędami, jednostkami samorządów terytorialnych

Wymagania :

  • Minimum 5 lat doświadczenia w obsłudze prawnej spółek z branży nieruchomości
  • Znajomość prawa budowlanego oraz umów o roboty budowlane
  • Zdolności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę
  • Udział w ciekawych projektach
  • Kartę multisport
  • Parking dla pracowników
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić