Predevelopment Manager

Osoba na stanowisku Predevelopment Managera będzie odpowiedzialna za aktywne analizowanie gruntów pod budowę magazynów i obiektów logistyczno – produkcyjnych wraz z przygotowywaniem całego procesu inwestycyjnego.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma, deweloper działający na rynku w całej Polsce, specjalizujący się w budowie obiektów magazynowych, przemysłowych i logistycznych.

Opis stanowiska

  • Aktywne analizowanie gruntów pod budowę magazynów i obiektów logistyczno – produkcyjnych wraz z przygotowywaniem całego procesu inwestycyjnego
  • Uzyskiwanie wszelkich niezbędnych dokumentów (MPZP, WZ, decyzje środowiskowe, itp.), oraz pozwoleń na budowę
  • Nadzór nad przebiegiem całego procesu analizy gruntów
  • Kontakt z odpowiednimi urzędami, władzami lokalnymi, sądami, prawnikami
  • Tworzenie raportów dotyczących działki inwestycyjnej, w tym due diligence
  • Częściowy udział w project managemencie, koordynowaniu współpracy projektowej z architektami i działem developmentu
  • Współpraca z działem prawnym, technicznym i budowlanym w zakresie realizacji inwestycji

Profil kandydata

  • Minimum rok doświadczenia w analizie gruntów pod budowę nieruchomości komercyjnych lub mieszkaniowych
  • Znajomość tworzenia raportów oceniających przydatność biznesową danego gruntu, umiejętność odczytywania Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego, Ksiąg Wieczystych oraz innych tego typu dokumentów
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: urbanistyka, architektura, geodezja lub pokrewne
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wyciągania wniosków, tworzenia zbiorów informacji oraz ich analizy

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Dodatkowe świadczenia – opieka medyczna, karta sportowa
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić