Aplikacje zostały zamknięte

Nowe myślenie dla czystego jutra.

Kim jesteśmy.

PreZero jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie gospodarki odpadami i ochrony środowiska. Jesteśmy najlepsi w tym, co robimy dlatego, że zatrudniamy najlepszych ludzi. Pora powiększyć nasz zespół! Poszukujemy zaangażowanych pracowników, którzy potrafią szybko dostosować się do zmieniających się wyzwań naszego rynku, chcą pracować w ekscytującym, obiecującym oraz innowacyjnym środowisku i rozwijać się razem z nami.

Zadania:

  • Załadunek materiału;
  • Dokonywanie przeglądów stanu technicznego maszyn;
  • Bieżące prace serwisowe.

Wymagania:

  • Uprawnienia do obsługi ładowarek kl. II;
  • Doświadczenie w obsłudze ładowarek kl. II;
  • Zaangażowanie;
  • Dostępność;
  • Umiejętność pracy w grupie;

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Rynkowe wynagrodzenie.

Oznaczone jako: obsługa Ładowarek kl. ii