Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Procurement Specialist – Specjalista ds. zakupów

Miejsce pracy: Katowice

Oferta:

  • Umowa o pracę lub B2B za pośrednictwem Talent Solutions
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • System premiowy
  • Praca dla dużej międzynarodowej firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży inżynieryjnej, automotive lub pokrewnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość programu SAP
  • Umiejętności negocjacyjne

Zadania:

  • Składanie zamówień zakupu na podstawie otrzymanego zapotrzebowania
  • Obsługa procesu zapytania ofertowego
  • Potwierdzanie zamówień
  • Wsparcie w przyspieszeniu realizacji zamówień
  • Obsługa fakturowania zakupu
  • Wsparcie w procesie likwidacji szkód do dostawców
  • Aktualizacja danych dostawcy
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić