Dla Naszego Klienta – firmy z branży farmaceutycznej o zasięgu międzynarodowym, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku oaz własną bazą naukowo-badawczą pracującą nad rozwojem produktów leczniczych stosowanych u ludzi, poszukujemy osób na stanowisko:

Product Manager RXMiejsce pracy: śląskie
Zakres obowiązków:
  • Opracowanie strategii marketingowej produktu przy współpracy z Marketing Managerem i Doradcą ds. Medycznych
  • Tworzenie i implementacja planów marketingowych dla produktu
  • Planowanie, kontrola i efektywne wykorzystanie budżetu promocyjnego
  • Współpraca z Działem Sprzedaży przy tworzeniu i egzekucji strategii marketingowej
  • Znajomość wyników sprzedaży, analiza sytuacji rynkowej zarządzanego produktu i konkurencji
  • Współpraca z osobami i podmiotami środowiska medycznego (KOLs) w celu merytorycznego wsparcia kampanii medycznych
  • Szkolenie przedstawicieli medycznych w zakresie wiedzy produktowej, prowadzenie wizyt podwójnych w terenie
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu wprowadzenia leków na polski rynek oraz zapewnienia efektywnej promocji
  • Miejsce pracy: min. 2 dni w tygodniu praca w biurze znajdującym się na południu Polski, pozostałe dni możliwość pracy zdalnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie: w pracy z produktami RX (min. 2) przy wykorzystaniu różnych kanałów promocji. Mile widziane doświadczenie w obszarze kardiologii lub gastroenterologii.
  • Wiedza i doświadczenie w przygotowywaniu rocznych planów marketingowych i ich wdrażaniu;
  • Umiejętności: planowanie, zarządzanie projektami, samodzielne przygotowanie prezentacji, wystąpienia publiczne, wywieranie wpływu oparte na analizie danych i dobrym poziomie komunikacji, umiejętności analityczne wymagane w codziennym warsztacie pracownika marketingu (czytanie i interpretowanie danych, pozyskiwanie informacji z różnych źródeł, wyciąganie wniosków), współpraca z KOLs (mile widziane w obszarze kardiologii)
  • Kreatywność, proaktywność w działaniu, pozytywna energia, pasja do działania, otwartość na ludzi, chęć do nauki i dzielenia się wiedzą, konsekwencja i wytrwałość w działaniu, umiejętność pracy w zespole;
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie komunikatywnym – komunikacja podczas prezentacji koncepcji marketingowych i budżetu

Oferujemy:

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, samochód służbowy, pakiet benefitów
  • Możliwość kreowania strategii dla całej firmy i tym samym wpływ na działania i rozwój firmy
  • Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego
Przegląd pracy

Zapomniane hasło

Dzielić