Aplikacje zostały zamknięte
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Production Manager – Automotive

Miejsce pracy: Tychy

7-18-61689

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną, w związku z dalszym rozwojem portfolio produktów i pozyskaniem nowych klientów, poszukujemy doświadczonego Kandydata gotowego podjąć pracę na stanowisku: Production Manager – Automotive.

Obowiązki:

– Współtworzenie i realizacja strategii zakładu oraz celów biznesowych zgodnie z założeniami strategicznymi grupy
– Planowanie budżetu oraz kontrola kosztów działalności i ich optymalizacja
– Kompleksowe zarządzanie obszarem produkcyjnym
– Zapewnienie sprawnego działania podległych działów
– Kierowanie zespołem poprzez bliską współpracę, wsparcie, mentoring oraz przeprowadzanie ocen okresowych podległych pracowników, nadzór nad procesami rekrutacyjnymi
– Odpowiedzialność za realizację zaplanowanych celów produkcyjnych
– Optymalizacja wydajności produkcji poprzez wdrażanie norm i procedur oraz nowoczesnych technologii
– Współpraca z klientami i dostawcami celem realizacji założonych celów
– Współpraca z przełożonymi z zagranicy – raportowanie wyników
– Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa i BHP

Wymagania:
– Wykształcenie techniczne
– Dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
– min. 5 lat doświadczenia zawodowego na stanowisku managera lub kierownika produkcji w firmie produkcyjnej z branży Automotive
– Doświadczenie w organizacji pracy i zarządzaniu podległym zespołem
– Umiejętność planowania i zarządzania procesami produkcji
– Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi i technik zgodnych z Lean Management
– Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i organizacyjnych

Korzyści:
– Samodzielne stanowisko umożliwiające implementację własnej strategii rozwoju zespołu i kształtowania strategii biznesowej w obszarze produkcji
– Praca w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych pod względem technicznym projektów
– Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta Multi-Sport, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
– Praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania gamy produktów oraz odbiorców

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.