Aplikacje zostały zamknięte

Programista aplikacji WWW – (Fullstack PHP Deweloper)

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Gliwice, Śląskie

Opis

Tabelaofert.pl sp. z o.o. internetowy serwis mieszkaniowy,

REKRUTUJEMY!

Programista aplikacji WWW

(Fullstack PHP Deweloper)

Miejsce pracy: Śląsk – praca zdalna / hybrydowa, biuro: Tarnowskie Góry

Twoje zadania:

  • projektowanie i wytwarzanie frontendu i/lub backendu kluczowego produktu
  • aktywny udział w planowaniu zadań
  • praca w zespole programistycznym rozwijającym istniejące aplikacje
  • dostarczanie kodu wysokiej jakości
  • tworzenie dokumentacji programistycznej
  • wsparcie dla członków zespołu

Potrzebne Ci będzie:

  • znajomość react (frontend)
  • doświadczenie w obszarze budowania frontendu
  • wiedza z zakresu HTML5, CSS3, PHP (backend), Ajax, jQuery
  • znajomość Symphony, Zend – mile widziana
  • znajomość bootstrap i technologii RWD
  • znajomość relacyjnych baz danych
  • doświadczenie przy budowaniu UX
  • umiejętność korzystania z narzędzi kontroli wersji
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • udział w ciekawych projektach
  • miła atmosfera online i offline 😉
  • możliwość pracy zdalnej
  • stałe zatrudnienie w formie umowy o pracę lub kontrakt B2B
  • dodatkowe benefity
  • elastyczne godziny pracy (praca zdalna / hybrydowa, biuro: Tarnowskie Góry)

DOŁĄCZ DO NAS!

Wyślij CV na adres:

rekrutacja[at]tabelaofert.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Informujemy, że Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.