Programista C#/.NET

  • Wymiar pracy

    Pełny etat

  • Typ umowy

    Umowa o pracę

  • Czarnków, Wielkopolskie

Opis

STEICO – Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, liderem w produkcji ekologicznych materiałów izolacyjnych i konstrukcyjnych.

Obecnie do naszego zakładu w Czarnkowie poszukujemy osób na stanowisko:

Programista

ZADANIA:

  • Projektowanie oraz implementacja oprogramowania
  • w technologiach C#/.NET
  • Refaktoryzacja i optymalizacja kodu,
  • Utrzymywanie i rozwój istniejących systemów i aplikacji w zakresie funkcjonalności i raportowania,
  • Projektowanie i wdrażanie systemów i aplikacji,
  • Integrowanie systemów i aplikacji w celu jednolitego raportowania,
  • Wdrażanie raportowania klasy BI,
  • Zarządzanie prawami dostępu do obiektów i Menu Items,
  • w systemie ERP Microsoft AX Dynamics,
  • Utrzymywanie i rozwój istniejących przepływów Workflow
  • w systemie ERP Microsoft AX Dynamics.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Bogatą ofertę świadczeń socjalnych dla pracowników oraz ich rodzin,
  • Bezpłatny dowóz pracowników z kierunku Wielenia oraz Lubasza lub dopłatę do dojazdów
  • z pozostałych miejscowości,
  • Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń – dostosowanych do indywidualnych potrzeb,
  • Praca w systemie jednozmianowym.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w C#/.NET,
  • Znajomości SQL,
  • Znajomości zasad funkcjonowania systemów klasy BI,
  • Znajomości systemów raportowania klasy BI, np. Microsoft Power BI,
  • Znajomości systemu ERP Microsoft AX Dynamics, w szczególności w zakresie zarządzania prawami dostępu oraz workflow.

Dokumenty aplikacyjne (CV) należy przesłać na adres mailowy lub dostarczyć osobiście do Działu Personalnego w Czarnkowie, ul. Przemysłowa 2 , Pokój nr A006 lub Recepcja.

W temacie e-mail prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli potwierdzającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych

w celach rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tyko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Przegląd ofert pracy

Zarejestruj się

Zapomniałeś hasło