Aplikacje zostały zamknięte

Oferujemy

  • Pracę w młodym, zgranym i dynamicznym zespole
  • Pracę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość dalszego rozwoju i kształcenia zawodowego – nasz zespół zapewni szkolenia wprowadzające, przekaże wiedzę oraz będzie wsparciem w przypadku pojawienia się pytań lub wątpliwości
  • Elastyczne godziny pracy
  • Działanie w oparciu o 4 perspektywy : Kompetencje, Odpowiedzialność, Zadania (produkty / projekty), Rozwój
  • Rozpoczęcie doświadczenia zawodowego w projektach z branży gazowniczej i energetycznej
  • Dobrą atmosferę w pracy, nastawienie na pracę w zespole, wzajemne wspieranie się i realizowanie wspólnych celów
  • Realny wpływ na rzeczywistość firmową
  • Pakiet socjalny (ZFŚS, karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)
  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub też w formie B2B
  • Możliwość awansu
  • Wpływ na wytwarzane aplikacje
  • Rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania

  • Wykształcenie min. średniego (informatycznego lub pokrewnego)
  • Bardzo dobra znajomość Java EE lub Spring
  • Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność tworzenia czytelnego kodu wraz z testami jednostkowymi, integracyjnymi i systemowymi
  • Znajomość relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z literatury technicznej
  • Języki programowania : Java (poziom zaawansowany)
  • Modelowanie danych : XML (poziom podstawowy)
  • Języki zapytań : SQL (średniozaawansowany)
  • Technologie : Spring (średniozaawansowany), Hibernate (średniozaawansowany) wzorce projektowe (wiesz, że są)
  • Platformy : WildFly(średniozaawansowany), Tomcat (średniozaawansowany)

Zadania

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy m.in. :

  • Tworzenie niezawodnego oprogramowania według projektu i wymagań
  • Testowanie wytworzonego oprogramowania, wprowadzanie poprawek błędów
  • Konfigurowanie, diagnozowanie środowisk testowych i produkcyjnych
  • Szacowanie pracochłonności różnych zadań
  • Pisanie dokumentacji wypracowanego rozwiązania
  • Analiza potrzeb klienta