Aplikacje zostały zamknięte

Programista Mikrokontrolerów i PLC

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą w Dziale Rozwoju na stanowisku Programisty Mikrokontrolerów i Sterowników PLC.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest innowacyjna technologicznie, niedużych rozmiarów (ok. 50 osób, firma wciąż się rozwija), firma produkcyjna ulokowana w bliskiej okolicy Wrocławia.

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • programowanie mikrokontrolerów
  • programowanie sterowników PLC
  • programowanie mikroprocesorów w układach elektronicznych (STM, ATMEGA, ARDUINO)
  • wprowadzanie poprawek i testowanie oprogramowania na urządzeniach
  • przygotowywanie dokumentacji towarzyszącej do projektów
  • współpraca z elektronikami i monterami w zakresie instalacji urządzeń
  • wsparcie działu serwisu w rozwiązywaniu problemów technicznych u klientów.

Profil kandydata

  • posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • znasz język angielski na poziomie swobodnej komunikacji werbalnej i pisemnej – warunek konieczny
  • jesteś osobą, która jest otwarta na nowe zadania
  • wykazujesz się samodzielnością i inicjatywą
  • cenisz sobie samodzielność i partnerskie relacje z przełożonym i kolegami z innych działów

Oferujemy

W zamian za Twoje zaangażowanie nasz klient oferuje:

  • kulturę pracy opartą na wzajemnym szacunku, dbałości o przepływ informacji i nastawieniu na rozwiązywanie problemów
  • pracę w organizacji, w której pracownicy są zaangażowani i kreatywni
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • system premiowy oparty o cele indywidualne i firmowe.